Меню

Итоговая классификация

Coupe du Monde

Тимишоара, Румыния, 07.10.2017, Юниоры, рапира, Ж, Личные, 2017-0137

Main tableau of 128

Табло 128Табло 64Табло 32Табло 16Табло 8ПолуфиналыФинал
   
LACHERAY  EvaFRA    
   
LACHERAY  EvaFRA    
MINARIK  NatalieUSA   15-5  
MINARIK  NatalieUSA    
SORIANO  MarieFRA   15-11  
LACHERAY  EvaFRA    
CATARZI  ConstanceFRA   15-10  
CATARZI  ConstanceFRA    
KRYVONOS  MariyaUKR   15-6  
CATARZI  ConstanceFRA    
NEMCOVA  StepankaCZE   15-4  
FERRARA  ValentinaITA    
FERRARA  ValentinaITA   15-13  
AZUMA  RioJPN    
  14-14  
AZUMA  RioJPN    
   
AZUMA  RioJPN    
SAVEANU  AncaROU   15-6  
SAVEANU  AncaROU    
WISOKY  WeronikaPOL   15-11  
AZUMA  RioJPN    
BRUGGER  Lilli MariaAUT   15-12  
BRUGGER  Lilli MariaAUT    
SZABELSKA  OliwiaPOL   15-12  
RECHER  AliceFRA    
  15-3  
RECHER  AliceFRA    
   
RICCI  MartaITA    
  15-14  
HAJAS  NoraHUN    
   
TISSEUIL  EvaFRA    
MALASHINA  YuliyaBLR   15-11  
TISSEUIL  EvaFRA    
TISSEUIL  EvaFRA   15-6  
UMETSU  HarukaJPN    
RASSOLOVA  ValeriyaRUS   15-8  
RASSOLOVA  ValeriyaRUS    
DEREVYANKO  AnastasiyaUKR   15-10  
UMETSU  HarukaJPN    
  15-12  
UMETSU  HarukaJPN    
   
RICCI  MartaITA    
  15-12  
RICCI  MartaITA    
   
RICCI  MartaITA    
COLOMBO  ElisaITA   15-8  
HENAFF  IlonaFRA    
HENAFF  IlonaFRA   15-6  
RICCI  MartaITA    
BUDENKO  OleksandraUKR   15-10  
LAWSKA  MagdalenaPOL    
LAWSKA  MagdalenaPOL   15-5  
LAWSKA  MagdalenaPOL    
  15-10  
MARCHENKO  ArinaRUS    
   
SUNDUCHKOVA  AlexandraRUS    
  15-14  
PARTRIDGE  MorganUSA    
   
PARTRIDGE  MorganUSA    
WANG  KarinaUSA   15-10  
WANG  KarinaUSA    
FERRACUTI  ElenaITA   15-13  
DESCHNER  StefaniUSA    
DESCHNER  StefaniUSA   15-11  
DESCHNER  StefaniUSA    
CANTUCCI  GaiaSVK   15-7  
DESCHNER  StefaniUSA    
  15-11  
SCRUGGS  LaurenUSA    
   
SUNDUCHKOVA  AlexandraRUS    
  15-5  
POLOZIUK  AlinaUKR    
   
CZEKMAN  LucaHUN    
CZEKMAN  LucaHUN   15-13  
CZEKMAN  LucaHUN    
SZEWCZYK  WiktoriaPOL   15-11  
SUNDUCHKOVA  AlexandraRUS    
KUDLACEK  BeatriceAUT   15-3  
KUDLACEK  BeatriceAUT    
KIRSTEN  InesAUT   15-9  
SUNDUCHKOVA  AlexandraRUS    
  15-14  
SUNDUCHKOVA  AlexandraRUS    
   
SUNDUCHKOVA  AlexandraRUS    
  15-7  
DE BREM  AudeFRA    
   
MECH  MartaPOL    
SADII  AnatasiiaUKR   15-10  
MECH  MartaPOL    
MECH  MartaPOL   15-7  
TSIBIROVA  KamillaRUS    
JEGLINSKA  AleksandraPOL   15-10  
PIMOUGUET  EmmaFRA    
PIMOUGUET  EmmaFRA   15-9  
TSIBIROVA  KamillaRUS    
  15-13  
TSIBIROVA  KamillaRUS    
   
TSIBIROVA  KamillaRUS    
  15-8  
SEMENOVA  AnastasiaRUS    
   
SEMENOVA  AnastasiaRUS    
LIDZBARSKA  JuliaPOL   15-7  
LIDZBARSKA  JuliaPOL    
GOLOKOLENKO  AllaRUS   15-12  
ZHOU  EmmeUSA    
WEINTRAUB  Maia MeiUSA   15-8  
CANDIANI  VittoriaITA    
CANDIANI  VittoriaITA   15-8  
ZHOU  EmmeUSA    
  15-9  
ZHOU  EmmeUSA    
   
TSUJI  SumireJPN  
  14-13
BINDER  SylvieUSA    
   
BINDER  SylvieUSA    
TOSA  YukinoJPN   15-8  
TOSA  YukinoJPN    
JOERGENSEN  LaeticiaDEN   15-13  
BINDER  SylvieUSA    
MATYSIAK  KatarzynaPOL   15-3  
MATYSIAK  KatarzynaPOL    
ROM  FlorentineAUT   15-3  
MATYSIAK  KatarzynaPOL    
NEKIFOR  ErikaHUN   15-12  
PIETRARELLI  AliceITA    
PIETRARELLI  AliceITA   15-4  
BINDER  SylvieUSA    
  15-10  
ELIZONDO  IsabelleUSA    
   
BERTHIER  AmitaSIN    
NOGUCHI  Julia CelesteJPN   15-14  
BERTHIER  AmitaSIN    
BERTHIER  AmitaSIN   15-4  
UENO  YukaJPN    
OGAWA  ChihiroJPN   15-8  
DONATELLI  TeresaITA    
DONATELLI  TeresaITA   15-10  
UENO  YukaJPN    
  15-6  
UENO  YukaJPN    
   
BINDER  SylvieUSA    
  15-14  
PASZTOR  FloraHUN    
   
PASZTOR  FloraHUN    
SOPIT  OlgaUKR   15-6  
KANO  ArisaJPN    
KANO  ArisaJPN   15-9  
KONDRICZ  KataHUN    
KONDRICZ  KataHUN   15-13  
KONDRICZ  KataHUN    
BATENINA  OlgaRUS   15-12  
KONDRICZ  KataHUN    
  15-11  
CANDESCU  RebecaROU    
   
KONDRICZ  KataHUN    
  15-10  
TOMCZAK  RenataPOL    
   
TOMCZAK  RenataPOL    
POLTZ  AnnaHUN   14-9  
CHIBA  AkaneJPN    
CHIBA  AkaneJPN   15-11  
KOKAI  CsillaHUN    
UDOVICHENKO  AnnaRUS   15-6  
UDOVICHENKO  AnnaRUS    
TARANENKO  AnnaUKR   15-7  
KOKAI  CsillaHUN    
  15-3  
KOKAI  CsillaHUN    
   
TSUJI  SumireJPN    
  15-3  
TIEU  MayUSA    
   
TIEU  MayUSA    
WATSON  SoleneFRA   15-10  
WATSON  SoleneFRA    
ANDREYENKA  YanaBLR   15-12  
PATRU  MorganeFRA    
PATRU  MorganeFRA   15-13  
PATRU  MorganeFRA    
SIMON  ChloeFRA   15-6  
PATRU  MorganeFRA    
  15-13  
BIKBULATOVA  AdelinaRUS    
   
PATRU  MorganeFRA    
  15-5  
AVELLEIRA  HillaryVEN    
   
AVELLEIRA  HillaryVEN    
ANDREYENKA  HannaBLR   15-8  
MATRASZEK  Veronika ViktorieCZE    
MATRASZEK  Veronika ViktorieCZE   15-4  
AVELLEIRA  HillaryVEN    
GHEORGHE  AndreeaROU   15-12  
KUKLINA  EkaterinaRUS    
KUKLINA  EkaterinaRUS   15-12  
BERNO  EleonoraITA    
  15-7  
BERNO  EleonoraITA    
   
TSUJI  SumireJPN    
  8-7  
KARPACHEVA  AnastasiyaRUS    
   
TSUJI  SumireJPN    
WASILCZUK  DominikaPOL   15-6  
TSUJI  SumireJPN    
TSUJI  SumireJPN   14-13  
TSUJI  SumireJPN    
VOLONTERI  AlessandraFRA   15-3  
VOLONTERI  AlessandraFRA    
SZANTAY  AnnaHUN   15-9  
VOLONTERI  AlessandraFRA    
  15-9  
MARTOS  Sara AnnUSA    
   
TSUJI  SumireJPN    
BUDENKO  KaterynaUKR   15-8  
BUDENKO  KaterynaUKR    
MARGETICH  IrisAUT   15-10  
BUDENKO  KaterynaUKR    
UDVARDI  JazminSVK   15-3  
PUKHOUSKAYA  ValeryiaBLR    
PUKHOUSKAYA  ValeryiaBLR   15-11  
YUSOVA  VictoriaRUS    
RAVAGLI  RebeccaITA   15-4  
RAVAGLI  RebeccaITA    
HANZL  Lilla ZsofiaHUN   15-12  
YUSOVA  VictoriaRUS    
  15-3  
YUSOVA  VictoriaRUS